Mój chłopak dochodzi tylko przez masturbację

Ma on 22 lata, od wielu lat się masturbuje min. 2 razy dziennie jest, totalnie uzależniony, gdy tego nie zrobi chodzi nie spokojny, nasze stosunki mogą trwać nawet do3 h, gdzie i tak on kończy poprzez masturbację - jak dla mnie jest to strasznie uciążliwe. Na początku myślałam, że może dlatego, że jest obrzezany ma trudności, ale to już trwa prawie rok, a on nigdy nie skończył bez użycia dłoni, a mnie to męczy, nie jestem w stanie uprawiać seksu każdego dnia po 1,5 h, nie cierpię kiedy on się masturbuje... Masturbacja zajmuje mu średnio 5 min, nie mam pojęcia co jest nie tak... Jestem jego pierwszą dziewczyna.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Pani partner może mieć problem z masturbacją. Masturbacja jest normalnym przejawem dojrzewania, jednak w momencie, kiedy mężczyzna ma możliwość kontaktu seksualnego z partnerką, schodzi ona na dalszy plan.
W przypadku Pani chłopaka tak się nie stało, przez co pojawiają się trudności w życiu erotycznym. Warto z tą sprawą zgłosić się do seksuologa. Możecie Państwo rozpocząć wspólne wizyty, które mogą poprawić jakość Waszego życia seksualnego i rozwiązać problemy związane z zachowaniem partnera.

Pozdrawiam