Momenty zawieszenia w padaczce

Chciałam zapytać, czy chorzy mający napady "wyłączenia" w padaczce zawsze są nieświadomi swoich "wyłączeń" czy czasami może zostać zachowana świadomość, że właśnie w danym momencie przed jakimś czasem mieli "wyłączenia" tzw. zawieszenie ale czują taką lukę przez ten czas? W jakich przypadkach chorobach mogą pojawiać się jeszcze takie kilkusekundowe "wyłączenia"?

"Wyłączenia moga być objawem padaczki, ale czasem podobne chwilowe wyłączenia uwagi z innych przyczyn : emocjonalne, sytuacyjne, zmęczenie , "rozkojarzenie", zamyślenie etc...
Do omówienia podczas konsultacji
Pozdrawiam