Możliwość ćwiczenia na siłowni rok po operacji cieśni nadgarstka

Chcę się odchudzać. Miałem rok temu operację ciesni nadgarstka lewej ręki. Czy mogę chodzić na siłownię na ćwiczenia ?. Z poważaniem Paweł

Przed samym treningiem siłowym proszę zrobić solidną rozgrzewkę kończyn górnych (z naciskiem na dłonie i nadgarstki), a wszystko powinno być w porządku.

Pozdrawiam.

Witam,
tak może Pan rozpocząć treningi, przy wykonywaniu ćwiczeń konieczne jest zachowanie odpowiedniej techniki, zwłaszcza z dodatkowym obciążeniem. Do tego rozgrzewka przed treningiem i rozciąganie zawsze po jego zakończeniu.
Pozdrawiam