Możliwość pomyłkowego przyjęcia podwójnej dawki leku Beto ZK

Witam mam pytanie odnosnie beto 50zk.Chodzi oto ze biore codziennie taka dawke a dzisiaj nie pamietalem czy wzielem i zazylem przed chwila i nie wiem czy czasami nie byla to kolejna dawka.Wydaje mi sie ze nie ale to w glowie siedzi.i mam pytanie czy jezeli wzielem faktycznie 2jna dawke 2x50 czy jest sie czego bac?

Aleksander Ropielewski

Nie powinno to mieć wielkiego wpływu na Pana zdrowie jednak mogą wystąpić zaburzenia rytmu i objawy hipotensji. Proszę bardzo czujnie obserwować swoje reakcję i powiadomić o tym kogoś znajomego, aby na wypadek pogorszenia stanu zdrowia mógł wezwać pomoc.