Mrowienie i łaskotanie z prawej strony brzucha

Witam , od jakiegoś miesiąca mam dziwne uczucie jakby mrowienie , łaskotanie do końca nie wiem jak określić to uczucie z prawej strony brzucha (link do zdjęcia http://images.tinypic.pl/i/00664/n3rifihwyhns.jpg , zielonym kolorem zaznaczyłem miejsce gdzie mam to uczucie) . Czym może być to spowodowane ? Z góry dziękuję za pomoc

W pierwszej kolejności zainteresowałbym się nieprawidłową pozycją podczas siedzenia? nauki? oglądania telewizji? pracy na komputerze? i możliwych z tego uciskach w obrębie kręgosłupa. Czy uprawia Pan jakiś sport, prowadzi aktywne życie?