Mrowienie na twarzy i wrażliwość na światło u 70-letniej kobiety

Moja babcia ma prawie 70 lat. Żaden lekarz nie może zdiagnozować co jej jest. Objawy: 1. Wrażliwość na jasne światło 2. 'woda w oczach'czuje jakby widziała przez wodę (nie zamglone). Czuje jakby miała zbyt dużo łez. 3. Dookoła oczu na twarzy mrowienie. Dodam jeszcze, że nie ma tak codziennie. Ma takie ataki coraz częściej. Żaden okulista, u którego była nie stwierdził jaskry, ani żadnej innej choroby, czy pasożyta. Krople do oczu i przeróżne preparaty nie zdają egzaminu. prosiłbym o pomo

Zachęcam do konsultacji z lekarzem geriatrą, psychiatrą lub psychogeriatrią. Podobne zaburzenia mogą nie wynikać z trudności okulistycznych, ale także z innych zaburzeń związanych z wiekiem, w tym np otępienia.