Mrowienie pięty po wycięciu lewej nerki

Witam jestem 1 m-c po wycięciu lewej nerki (wodonercze) mam mrowienie pięty lewej nic nie pomaga smarowanie masaż , nie boli ale uczucie nie przyjemne czy to normalne powikłania czy w czasie operacji poszło coś nie tak. Pozdrawiam i dziękuję za rady.

Mało prawdopodobne , aby dolegliwości Pana pięty miały związek z przebytą operacją! Proszę jednak zgłosić się do operatora! zż

Witam. Nieprawdopodobne jest uszkodzenie nerwu kulszowego podczas zabiegu na nerce. Wygląda na ujawnienie się dodatkowego problemu - tym razem neurologicznego.