Myślenie o śmierci, poczucie pustki, płacz i problemy z zaśnięciem u 18-latki

Oddalilam sie od ludzi. Ciagle mysle o smierci.Mam problem ze zasnieciem bo placze.Czuje sie zmeczona i glowa mnid boli.Caly czas czuje presje. Ludzie skarza sie ze stalam sie leniwa. Nie mam sil sie usmiechac. Czuje ciagle poczucie winy (jak sie smieje, jak jem).Czuje sie obco w swoim ciele, mam poczucie pustki.Nic mnie nie juz obchodzi. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze nikt mnie nie rozumie. Czy jestem chora? Nadal czuje bol i placze. Jednak w dzien jakos funkcjonuje

Z Pani postu bije wielki smutek, wyobrażam sobie, że jest Pani teraz bardzo ciężko a codzienne obowiązki sprawiają ogromną trudność. Być może mamy tu do czynienia z depresją aczkolwiek nie mogę postawić diagnozy przez internet. Proponuję Pani udanie się do psychologa, psychoterapeuty i wspólną weryfikację dotyczącą konsultacji psychiatrycznej.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Stadejek