Myśli erotyczne a ocieranie się

Witam mam 19 lat mam do państwa pytanie.Dopadaja mnie mysli erotyczne raz na miesiać i utrzymuja sie przez około tydzien utrudniaja mi codzienne funkcjonowanie co wiąze sie z wykonywaniem dziwnych ocieran o sciane odniechciewa mi sie przez to zyc prosze o szybką odpowiedz.

Dzień dobry!

Żeby w pełni poznać i zrozumieć Pana i Pana sytuację konieczna jest dłuższa osobista rozmowa. Proszę zgłosić się do psychologa lub seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!