Natrętne myśli u uzależnionego mężczyzny

Witam. mam taki problem jestem uzalezniony od alkoholu narkotykow i hazardu a mianowicie robilem sobie zamienniki ciagle. bylem na detoksie z powodu naduzywania alkoholu a nastepnie ukonczylem terapie. nie pije juz 3 miesiace ale zaczely pojawiac sie u mnie mysli typu leze kolo zony patrze na nia i przez mysl mi przechodzi jak ja zabic. boje sie tego bardzo wiec wychodze do drugiego pokoju i mija a gdy wracam znow sie pojawia bylem u psychiatry i dostalem hydroksyzyne i promazyne. co mi dolega

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety w tym momencie nie mogę dokonać dokładnej analizy Pana problemu, jednakże nie ulega wątpliwości, że potrzebna jest wizyta u psychiatry i zapewne hospitalizacja celem leczenia Pana problemu. Pozdrawiam

Witam, skoro 3 ma Pan miesiące abstynencji od alkoholu, zapewne jest Pan w terapii, proszę opowiedzieć dokładnie o tej sytuacji swojemu terapeucie. Pozdrawiam serdecznie.