Myśli samobójcze przy zaburzeniach lękowych

Witam. Od pewnego czasu lecze sie na zaburzenia lękowe, metodą terapii psychologicznej, oraz farmakologii. Na początku Grudnia pojawiły się u mnie dziwne myśli, taka pokusa samobójstwa, jakby jakaś siła kusiła mnie, abym to zrobił. Po wielkich mękach po paru dniach to ustało. Następnie pojawiło się znowu, mijając. Teraz ponownie to mam ... Lęki właściwie mi minęły, ale te myśli niesamowicie mnie dręczą i bardzo się boje po prostu o swoje życie, a pragnę żyć. Nie czuje się bezpiecznie. Co robic?

Witam , proszę porozmawiać jak najszybciej ze swoim psychoterapeutą, oraz lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam serdecznie.