Na czym polega badanie pola widzenia?

Witam otoz mam pytanie, odnosnie badania pola widzenia, otoz zawsze musi wynik tego badania wyjść 100 procent? Czy są jakieś granice, dopuszczalne gdzie to badanie nie musi wychodzić kompletnie, czy np przez astygmatyzm prawie 3,00 - 2,75 15, 3,00,-3,25 170 może pole widzenia też być ograniczone czy nie, czy np jak nie dostrzegam minimalnie czegoś w badaniu to znaczy o chorobie? Proszę o odpowiedź, bardzo sie martwie

Witam. Powinno być 100%lub prawie 100%.każdy ubytek w polu widzenia prawidłowo zrobionym jest odchylenie od normy. Nie wszyscy rodzimy się z normą i idealni. Pani sugeruje ze korekta wzroku nie była użyta podczas badania. To jest błąd. Pozdrawiam serdecznie