Na jakiej podstawie psychiatra może wydać zaświadczenie o indywidualnych zajęciach?

Witam. Od kilku lat choruje na depresje i nerwice. Kiedyś chodziłem do psychologa. Mam umuwioną pierwsza wizytę do psychiatry. Przechodząc do mojego pytania, na jakiej podstawie psychiatra wydaje zaświadczenie o indywidualne nauczanie? Jestem w klasie naturalniejsze, za kilka miesięcy matura a ja nie potrafię utrzymać 50% frekfencji. Czuje się przytłoczony. Nie mam sił rano wstawać. Dręczą mnie wyrzuty sumienia ze opuszczam szkole albo uciekam z lekcji. Wiem, że uczyc się w domu byłoby łatwiej

Witam,proszę po prostu zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego lub poradni psychologiczno-pedagogicznej i przedstawić swój problem.Skierowanie o nauczanie indywidualne musi być wydane przez komisję lekarsko-psychologiczną,na podstawie badań .

Dzień Dobry Panu,

Na podstawie przewlekającej się depresji, lekarz prowadzący może wydać zaświadczenie o celowości zajęć indywidualnych.

Życzę Panu pomyślności!
irena.mielnik.madej@gmail.com