Nadmierna senność u noworodka i brak apetytu

Moj synek ma 9 dni .Mam problem bo od 19 godzin nie je tylko spi.Nie domaga sie piersi.Mimo ze go budze nie otwiera ust.Dodam,ze jak go trzymam pionowo to mu sie odbija jak by byl najedzony.prosze o pomoc.Edyta

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wezwać położną do domu-jeśli karmi Pani piersią lub niezwłocznie udać się do pediatry z dzieckiem.