Ciągła senność i brak apetytu u partnera

Moj partner od dluzszego czasu ma problem z wyspaniem sie. Bez roznicy czy spi 5-6 godzin czy 8-10 po paru godzinach od przebudzenia znow zaczyna byc senny. Dodatkowo nie ma apetytu I niechetnie wychodzi z domu. Kiedys byl bardzo aktywny. Ma 25 lat. Jego praca nie jest meczaca. Stres rowniez nie wchodzi w gre bo jak sam mowi jest spokojny jak nigdy. Co z tym zrobic?

Witam serdecznie,
Problemy takie jak senność, obniżenie apetytu, spadek aktywności mogą być spowodowane zarówno przyczynami fizycznymi jak i psychicznymi. Jednak na początku należałoby wykluczyć przyczyny somatyczne. Radziłabym, aby Pani parter udał się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonał podstawowe badania.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Przyczyny mogą być zdrowotne - senność, zmęczenie, osłabienie, brak apetytu, niechęć, spadek aktywności to objawy wielu chorób. Warto, żeby chłopak zgłosił się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonał podstawowe badania. Jeśli ich wyniki będą prawidłowe, być może przyczyny leżą w jakiś wydarzeniach z teraźniejszości czy przeszłości chłopaka, jego emocjonalności, nastroju, lękach itp.

Pozdrawiam!