Ciągłe uczucie zmęczenia i nadmierna senność

Witam :) Ciągle jest zmęczona i senna. Mimo, iż śpię ok. 10 godz. (wakacje), to uczucie zmęczenia i potrzeby snu wcale nie odpuszcza
ponad rok temu

Przede wszystkim proszę zgłosić się do lekarza I kontaktu na podstawowe badania. takie objawy mogą mieć przyczynę somatyczną np. wysoki poziom cukru. Jeśli wszystko będzie ok wtedy sugeruję konsultację z psychiatrą. To możne być objaw jakichś trudności emocjonalnych. Pozdrawiam.

Dzień Dobry,

Polecam Ci by zacząć od konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który zaleci podstawowe badania kontrolne i być może skieruje Cię na konsultację psychologiczną.

Z przesłaniem tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com