Nadmierne libido u 24-latki

Mam 24 lat. Nie „panuje” nad swoim popędem seksualnym. Mój chłopa ma tego dosyć, nawet nie chce mnie dotykać z tego powodu. Ma mnie za nimfomankę, ponieważ chce aby mnie dotykał cały czas. Chyba się nawet tego brzydzi, że dziewczyna tak się zachowuje. Jak skutecznie obniżyć swoje libido? Jak nie myśleć o pieszczotach, dotyku i seksie? Albo czy są jakieś sposoby aby się nie podniecać przed chłopakiem, ponieważ chciała bym unormować swój popęd? I co może być przyczyną wysokiego poziomu libido?

Dzień dobry, z tego co Pani pisze problemem jest obrzydzenie pani partnera "że dziewczyna tak się zachowuje", oraz problem z dotykaniem (Pani) cały czas" co jest zgodne z pewnym stereotypem w naszej kluturze rozszczepienia u kobiet popędu seksualnego, tak jakby nie miały do niego prawa. Wchodzi Pani aktualnie w statystycznie najwyższy poziom swojego libido w życiu i ma Pani prawo czuć "ochotę aby (Partner) dotykał (Panią) cały czas" oraz ma Pani prawo "myśleć o pieszczotach, dotyku i seksie". Martwić należy się zacząć gdy pojawiają się ryzykowne zachowania seksualne, które zagrażają naszemu życiu lub zdrowiu, o których Pani nie wspomina. Natomiast należy mieć na uwadze także, że zgoda partnera i nasza na pieszczoty i seks jest podstawą, więc jeśli partner nie ma ochoty na seks to tak jak z proponowaniem zrobienia herbaty, ktoś nie ma ochoty aby mu zaparzyć to nie przygotowujemy i nie wlewamy na siłę herbaty. pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska