Nadmierne pocenie się na plecach, brzuchu i klatce piersiowej

Od pół roku od wiosny mam oblewy potu na plecach brzuchu kladce piersiowej a w okolicach pach pojawia sie bardzo nieprzyjemny odór. Robiłam podstawowe badania ogólne potem endokrynologiczne potem ginekologiczne potem ekg i wszystko jest oki. Lekarze twierdzą że to normalne - jak ja nie potrafię z tym funkcjonować normalnie - co bym nie założyła na siebie po 15 min pojawia się napad gorąca i jestem cała mokra. nawet w kródkim rękawku w mieszkaniu tak sie dzieje. nie mam żadnych innych obiawow KN

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji jedynym rozwiązaniem może okazać się wykonanie sympatektomii piersiowej. Proszę udać się na wizytę do chirurga naczyniowego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.