Nadmierny apetyt na słodycze, ciągłe uczucie zimna i nadmierne owłosienie na plecach, brzuchu i twarzy

Witam, od jakiegoś czasu męczą mnie nietypowe objawy, mam nadmierny apetyt na słodycze , mimo to waga stoi w miejscu, nie jestem w ciąży, ciągle mi zimno ,nie czuje w ogóle ciepła, mam niskie ciśnienie i obniżoną temperaturę ciała. Miałam robione badania na tarczycę, ale lekarz powiedział , że z tarczycą wszystko w porządku. Ostatnio zauważyłam większe owłosienie na plecach,brzuchu i twarzy. Co może być przyczyną moich objawów? Czy mogę być na coś chora? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

ogą to być objawy zaburzeń hormonalnych hormonów nadnerczy lub niedoborów żywieniowych. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie.