Nadwrażliwość grzybica żołądż

Mam 14 lat i gdy dotykam moich żołędzi, to odczuwam ból. Myślę ,że to jest spowodowane brakiem higieny osobistej. Nie mam jakichś zaczerwienień czy krost. Zmienione miejsca smaruję maścią nagietkową, ale na razie nie widzę większych efektów. Co mam robić, poza pójściem do lekarza? Bo nie wiem czy to grzybica, czy jakaś zwykła nadwrażliwość?

14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety nie da się rozwikłać Pana problemu bez wizyty u lekarza - aby wykluczyć chorobę konieczne jest badanie lekarskie. Proszę spróbować od lekarza rodzinnego, który jeżeli będzie taka potrzeba skieruje Pana do innego specjalisty.
Pozdrawiam.