Nakłucie kręgosłupa podczas znieczulenia

26lutego wycięto mi żylaki.Pani nakłuła kręgosłup i poczułam potworny ból,Wyłam z bólu. Potem pojawiła się inna Pani i usłyszałam jak ta pierwsza mówi że próbowała przekierować na co ta druga odpowiedziała że pacjentka jest już dość pokuta i sama to zrobi. W sekundę mnie znieczuliła.Obecnie mam na plecach 2 nakłucia oddalone o ok. 2 cm. ciągle bolą mnie plecy Bardzo proszę o odpowiedź czy ta pierwsza Pani wbiła się nie tam gdzie powinna czy po prostu zrobiła to bardzo nieumiejętnie.Dziękuję

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie wiedząc jakiego typu było to znieczulenie oraz w oparciu wyłącznie o powyższy opis nie da się ocenić sytuacji i kwalifikacji lekarza wykonującego zabieg.