Naprężanie się ciała dziecka po upadku

Moja córeczka spadła ze stołu. Ma pół roczku. nie wiem czym uderzyła , zostawił ją na bujaku mój mąż. Na głowie nie miała żadnych śladów (siniaków guzów). Byłam na obserwacji w szpitalu wykonano prześwietlenie nic nie stwierdzono. Minęło dwa tygodnie i wydaje mi się jakby się napinała i prężyła wyginając nogi do środka. Wcześniej tego nie zauważyłam. Wydaje przy tym dziwne odgłosy. Nie wiem może, jestem przewrażliwiona, ale proszę o poradę. Alaksandra.

Należy udać się pilnie na konsultację do neurologa dziecięcego. Może się okazać, że to normalne zachowanie rozwojowe, ale po takim wypadku koniecznie trzeba się upewnić.