Przerwanie małżowiny i chrząstki ucha u dziecka

Witam. Dziecko uderzyło głową i uchem o kant stołu. Nastąpiło przerwanie małżowiny i chrząstki na gł ok 4-5 mm w górnej części ucha. Lekarz twierdzi, że po zszyciu będzie wyglądało jeszcze gorzej niż przed. Czy to miejsce powinno być jednaj zszyte i czy ewentualnie można to jakoś zakamuflować? Czy zostanie ślad na całe życie? Dziekuję

można skonsultować się z chirurgiem plastycznym jest w szpitalu Krysiewicza lub prywatnie w Kobylnikach w klinice okulistyczno- chirurgicznej