Nastawienie po wyskoczeniu dysku

Witam! Parę dni temu wyskoczył mi dysk w odcinku lędziwowo-krzyżowym. Jadę utro na nastawienie. Mam pytanie.. Kiedy mogę wrócić do treningów na siłowni. trenowałam 5 dni w tygodniu 3 razy siłowo, 2 dni aeroby. Bardzo brakuje mi aaktywności i chce do niej wrócić jak najszybciej. Ciężarów nie dźwigam max do 8 kg bądź 20ale to ćwiczeni na wyciągach.

Witam, jak nie istnieje coś takiego jak nastawianie. Jeśli idzie Pani do jakiegoś znachora o to może to się skońćzyć jeszcze gorzej. Trzeba dokładnie diagnozować co się dzieje w Pani układem ruchu, że ten dysk się uszkodził. Generalnie przyjmuje sie, że pacjent może wrócić do pełnej aktywności fizycznej jeśli od 10 dni nic go nie boli. Jednakż proszę bardzo uważać na wszelkiego rodzaju nastawiania bo może skończyć się to kalectwem.

Witam,
nie do końca rozumiem "nastawianie" dysku, czy udała się Pani do specjalisty? Nie wiem jaka jest to dyskopatia, jak rozległa. Proszę nie obawiać się braku treningów, z czasem będzie Pani mogła do nich wrócić, jednak nie można się do tego spieszyć. najważniejsze jest teraz wzmocnienie mięśni grzbietu i brzucha.