Nawracająca grzybica pochwy a niepłodność

Dzień dobry :) mam 18 lat i pewniej problem od roku , tak zwana nawracająca sie grzybice pochwy , co miesiąc jestem u lalkarza który co każda wizytę przepisuje mi to inne tabletki , badania mam w normie, ale gdy zbliża sie mi miesiączka to zaś atakuje i to nie jest lekka grzybica tylko straszne pieczenie i swędzenie do tego bardzo duża ilość upławów, juz nie wiem co robić , czy mogę przez takie cos być w przyszłości bezpłodna ? Dodam ze partnera tez leczyłam mimio tego dalej było to samo ,

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się ponownie do lekarza ginekologa, wykonać wymaz i posiew i wtedy dopiero wlaczyc celowane leczenie.