Nawracająca owsica i krew z odbytu

Problem z owsikami.Dobry wieczór, mam owsiki od około roku, leczyłam się już u lekarza rodzinnego-dostałam 3 tabletki jakieś,które trzeba wziąć na raz,pomogło to niestety tylko na pewien czas ponieważ one wróciły.Od niedawna pojawił się nowy problem a mianowicie krew przy wypróżnianiu. Udałam się z tym do lekarza i otrzymałam czopki, niestety kilka dni po skończeniu się czopków krew wróciła i owsiki również(sporo).Czy krew jest związana z owsikami?Czy mam się specjalnie odżywiać aby nie wracały?

Walka z owsikami jest trudna, ponieważ wysuszone jaja owsików znajdują się w powietrzu i mogą być po prostu połykane co powoduje wznowę choroby. Generalnie leczy się całą rodzinę na raz, z praniem pościeli i odkurzaniem. Procedurę trzeba powtarzać.