Nawroty schizofrenii u brata

witam mój brat mial po raz 4 nawrót schizofrenii. Teraz czego nigdy nie robil zaczal nagminnie zaciagac kredyty, jak mu wytlumaczyc, zeby zaprzestal?

Brat wymaga przede wszystkim leczenia i stałej opieki psychiatrycznej. Tłumaczenie czegokolwiek osobie w stanie psychozy jest bezcelowe. Proszę na bieżąco konsultować się z prowadzącym psychiatrą. Być może wskazane byłoby częściowe ubezwłasnowolnienie.