Nerwica, ataki duszności i zanik czucia głowy

Witam wykryto u mnie nerwice i męczyłam sie z tym około 2 mies bo łapały mnie ataki nie mogłam oddychać lub nie czułam głowy nie panowałam nad nią lub miałam takie chwile ze nie mogłam usiedzieć w miejscu bo czułam ze zaraz umrę i mineło juz 5 miesiecy i teraz jest troche lepiej ale i tak żle sie czuje i nie moge oddychać byłam u lekarza dał mi proszki ale zle sie po nich czułam i nie biorę ich i zaczełam brać potas ale boje sie ze objawy wrócą i tak nie jest dobrze czy powinam brac jakies leki?

Proszę Pani,
Jeśli stany, które Pani opisuje staną się zbyt dokuczliwe mozna zgłosić sie do psychiatry. Uzupełnieniem leków, lub innym sposobem rozwiązania problemów może byc psychoterapia.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Dzień dobry!

Nerwicę leczy się farmakoterapią (proszę ponownie skonsultować się z lekarzem, opowiedzieć o złym samopoczuciu po lekach i omówić zasady dalszego ich stosowania lub zmiany na inne) łączoną z psychoterapią.

Pozdrawiam!