Nerwica lękowa i zaburzenia lękowe

Witam. Mam 27 lat. Stwierdzono u mnie nerwicę lękową i zaburzenia lękowe. Biorę od roku asertin 50 tabletkę rano i wieczorem. Samopoczucie mam dobre. Dzisiaj rano przez przypadek w całym zamieszaniu szykowaniu sie do pracy i prowadzeniu dziecka do przedszkola wzięłam dwie tabletki asertinu. Czyli o jedną tabletkę za dużo rano. Co mam robić? czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?

Najprawdopodobniej, jeśli nic się nie dzieje, nie będzie to miało większego znaczenia (szczególnie, że w trakcie zwiększania dawki można ja zwiększyć o 50mg). Warto wrócić do normalnego przyjmowania leku, a na wszelki wypadek przy najbliższej okazji skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą. Zachęcam także do rozpoczęcia psychoterapii.

Dzień dobry, raczej nie powinny się pojawić dodatkowe skutki uboczne, proszę od następnego dnia normalnie zażywać lek. Pozdrawiam.