Nerwica negatywna czy zaburzenia nerwicowo-depresyjne?

witam mam stwierdzone zaburzenia nerwicowo depresyjne inni ze nerwica wegetatywna boje się leków mam wszystkie objawy uboczne jakakolwiek zażyję nic mi s mam lęki że aż mnie paraliżuje sztywniej zaburzenia chodz enia i ten dziwny wzrok nieraz mnie przraża nic mi sie nie chce robić nie moge normalnie funkcjonować prosze o poradę

psychologiczną całego życia. W swojej pracy psychoterapeutycznej stosuję hipnozoterapię, która skutecznie przyśpiesza proces leczenia. Bez kwalifikowanego specjalisty trudno będzie pozbyć się wymienianych zaburzeń nerwicowych. Zwykle już po kilku sesjach terapeutycznych objawy cofają się.