Wahania TSH a zaburzenia nerwicowe

endokrynolog tsh zawsze wahało się około 4 norma jest do 4,2, ft3,ft4, norma,choruję na zaburzenia nerwicowe stosowałem 8 leków z grupy ssri i mao na te zaburzenia,brak poprawy Lekarz rodzinny stwierdził że jeżeli przerobiłem już tyle leków to czas obniżyć tsh brałem euthyrox 50 wynik wachał się około 2 lecz niestety nie przyniósł on żadnych efektów, brałem go kilka miesiecy,lek euthyrox mam odstawić natychmiast ze względu na brak poprawy czy nagłe odstawienie nie odbije się na moim zdrowiu ?

Odstawiamy leki zawsze pod kontrolą lekarza. Proszę teraz podjąć nowe wyzwanie i zamiast leków, podjąć psychoterapię. Myślę, że tym razem uda się Panu pozbyć skutecznie problemu. Pozdrawiam