Nerwoból powyżej kostki

Witam. od kilku dni (1-2 razy dziennie) ma nerwobol powyzej kostki, ktory trwa 2-3 sekundy i przechodzi. Mam 30 lat i jestem informatykiem. Bede wdzieczny za porade.

Prawdopodobnie to nic groźnego. Więcej informacji by się przydało. Mam Androida w telefonie i ekran uważam że mi miga przez sekundę. Co się dzieje? Odpowiedzialny mi jakiś informatyk na takie pytanie? Konkrety i wizyta osobista u lekarza.

Prawdopodobnie ma Pan nadmierne napięcie stabilizatorów. Pomocna może być współpraca z fizjoterapeutą. Konsekwencją mogą być problemy z naczyniami krwionośnymi. Warto wprowadzić spokojną aktywność np. spacery.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki