Neuropatie nerwu wzrokowego a ciśnienie oczu

Mam neuropatie nerwu wzrokowego od roku przy poprawnym cisnieniu oczu i polu widzenia. Mam zaburzenia reakcji na swiatlo okulary niekoryguja wady nawet w polowie w dziecinstwie przechodzilem zapalenie stawow w ostrej postaci byly dni ze niemoglem wstac z łóżka czy to moglo przyczynic sie do neuropati i co mam dalej robic w celu zapobiegniecia rozwoju choroby. Jest szansa na wyleczenie tego ?

Witam.zapalenie stawów w dzieciństwie raczej nie. Nrutopatia jest rozpoznaniem objawów. Należy nadal szukać przyczyny. Pana wiek może wskazywać na n.genetyczną. jest b.dużo innych możliwości zalana np borelioza kila itd.szukać przyczyny. Pozdrawiam serdecznie