Nie dostałam jeszcze okresu

Witam.
Mam pewien problem. A mianowicie spóźnia mi się okres. Ostatni okres dostałam 04.11.09 r. i trwał on 4 dni (czyli skończył się 07.11.09 r.), a już 08.11.09 r. kochałam się z moim chłopakiem.

Ostatni cykl trwał 30 dni. Zazwyczaj mam regularny okres. 06.12.09 r. wylądowałam w szpitalu, gdyż lekarz stwierdził zapalenie wyrostka robaczkowego, ropne zapalenie jajowodów i zapalenie otrzewnej miednicy. Do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu (dziś jest 11.12.09 r.). I mam problem, czy to jest spowodowane tym, że mogłam zajść w ciążę, czy przez operację spóźnia mi się okres? Proszę o natychmiastową i fachową odpowiedź. Jestem w rozterce.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ponad rok temu

Zdrowa żywność

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

jedna i druga przyczyna jest prawdopodobna, ale powikłania po ropnym zapaleniu przydatków zdają się być bardziej możliwe. Opisane przez Panią komplikacje przy zapaleniu wyrostka są poważne i powinna Pani udać się do ginekologa, który oceni stan przydatków, w tym jajników i jajowodów.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty