Nie zabezpieczaliśmy się, bo zażywałam tabletki, ale je odstawiłam - czy jest możliwość ciąży?

Witam, zażywałam tabletki, lecz po zażyciu 15. odstawiłam, tylko przy 9, tabletce współżyliśmy. Okres dostałam po 3 dniach od odstawienia i byl normalny, 6 dni. Potem nie zażywałam tabletek ani też nie współżyłam. Do dziś nie mam okresu.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Ryzyko zajścia w ciążę 9 dnia jest minimalne. Jeśli jednak do stosunków dochodziło później, ciąża nie jest wykluczona. Cykl mógł zostać rozregulowany przyjmowaniem tabletek i w ciągu 2-4 miesięcy powinien się unormować.