Niedawno miałam swój pierwszy raz. Dlaczego czuję ból przy głębokiej penetracji?

Witam serdecznie! 3 dni temu zrobiłam to pierwszy raz z chłopakiem. Zrobiliśmy to na spokojnie i w zabezpieczeniu. Jakieś 3 godziny poźniej zrobiliśmy to bardziej na ostro bez zabezpieczenia. Wczoraj, gdy wchodził we mnie cały czas czułam kłucie w podbrzuszu. I tak było przy każdym pchnięciu. Ból powraca również podczas głębszej mastrubacji, nacisku na podbrzusze, bądź gdy mocniej usiądę. Czym to może być spowodowane? Czy to coś bardzo poważnego? Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Jeśli nie planują Państwo potomstwa to proponuję jednak stosować jakieś środki antykoncepcyjne.
2. Ból może być spowodowany uszkodzeniem śluzówki pochwy podczas stosunku (otarcie) lub niekorzystną pozycją ciała. Proponuję odpocząć przez kilka dni - wszystko powinno powrócić do normy.