Niedobory witamin a bieganie

Jakie niedobory witamin są najczęstsze podczas regularnego i intensywnego wysiłku fizycznego? ( głównie bieganie, czasem ćwiczenia wielostawowe).

Witam,
intensywny wysiłek fizyczny powinien iść w parze ze zdrowym, racjonalnym odżywianiem, wtedy nie wystąpią niedobory pokarmowe. U każdego niedobory mogą być inne, zależą od preferencji żywieniowych, stanu zdrowia, najlepiej zrobić badania, żeby określić poziom pierwiastków w organizmie. Polecam analizę pierwiastkową z włosa, jest bardzo dokładna.
Pozdrawiam