Niedoczynność tarczycy i ekstraasystolia węzłowa

Witam. Mam niedoczynnosc tarczycy i ostatnio stwierdzono u mnie ekstraasystolię węzłową. Ze względu na jej łagody charakter( 8 tys pobudzen) leki (polfenon) mam brac tylko doraznie, przy wiekszych napadach. Problem polega na tym, ze ciagle odczuwam bole w klatce piersiowej, przyspieszenia akcji serca do takie stopnia, ze cala się trzęsę. Przyspieszenia te razem z towarzyszacymi bolami trwaja po kilka godzin, najczesciej wieczorem. Czy powinnam szukac porady u innego lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u kardiologa, ewentualnie ziołowe środki uspokajajaće np melisę.
Pozdrawiam