Niekontrolowany gniew, nadużywanie alkoholu i agresja u sprawcy śmiertelnego wypadku

Byłem uczestnikiem wypadku motocyklowego , w którym zginął młody chłopak,ja w niego uderzyłem.od tej pory wpadam w niekontrolowany gniew,nie mogę spać w nocy ucieka coraz częściej do alkoholu chociażby żeby zasnąć. Wiem że cierpi na tym moja rodzina,jestem wtedy agresywny,nic mi się nie chce robić mam wyrzuty sumienia . Chciałbym zmienić moje życie żeby moja rodzina nie cierpiała prze zemnie, żebym odsunął się od alkoholu i nie leczył nim siebie ,proszę o pomoc.

Szanowny Panie,

polecam poczytanie informacji o stresie pourazowym i jak ludzie sobie z nim radzą. W kwestii pomocy w walce z emocjami po wypadku na pewno pomoże każdy terapeuta. Może Pan zgłosić się do niego prywatnie lub do poradni zdrowia psychicznego (wówczas przyjmie Pana najpierw lekarz - psychiatra, warto poprosić go o skierowanie na terapię). Może też Pan poszukać informacji o terapii w Centrum Interwencji Kryzysowej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org