Uzależnienie od alkoholu u męża

nie radze sobie ze soba mam 28 lat on 37 1 rok po ślubie 9 lat razem dzieci nie mamy on ma problem z alkocholem powiem prawde ze tato mój tez ...zaznaczam bo ktos powie głupia ymmm...ja wiezylam ze to naprawie ze go wyprostuje no wlasnie......rodzi sie we mnie agresia gniew wyrzucam mu wszystko !!czym mnie rani jak jest pijany troszcze sie o niego dopilnowuje go przed praca tz szykuje jedzenie piore mundur pakuje go nie chce dzieci nie chce seksu nie chce rozmawiac nie chce nawet rozwodu

Szanowna Pani,

warto poczytać informacje o współuzależnieniu, DDA oraz jak wygląda proces wpadania w uzależnienie. Jak wyżej polecam także kontakt z instytucjami wspierającymi osoby mające w rodzinie osoby z problemem alkoholowym. Dzięki temu może Pani poznać skuteczne metody pomocy mężowi, zamiast testować metodą prób i błędów, oraz poznać jak chronić siebie przed zgubnymi skutkami nałogu męża.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org