Niepokojące objawy po ukąszeniu przez kleszcza mimo dobrych wyników - co może być przyczyną?

Witam, w kwietniu 2017 roku wgryzł mi się kleszcz, miałam rumień, po 2 tygodniach poczułam się bardzo źle - mgła umysłowa, słabość, złe widzenie, drętwienie ust, wędrujące bóle stawowe, pieczenie stóp i zespół niespokojnych nóg, wykonałam badania na boreliozę wyszły pozytywnie. Zgłosiłam się do poradni chorób zakaźnych gdzie zlecono mi 30 dniową terapię doksycykliną i po 30 dniach stwierdzono, że jestem wyleczona a ja nadal czuję się źle mam kołatanie serca, wędrujące bóle stawowe, mgła umysłowa, brak pamięci świeżej, parzenie stóp i zespół niespokojnych nóg. Badania nadal są pozytywne Elisa igg 5 igm 124. Proszę o pomoc co robić dalej. Zostałam skierowana do różnych specjalistów, którzy odsyłają mnie do następnych a ja czuję się coraz gorzej.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza chorob zakaźnych i ustalenie dalszego postępowania