Nieprawidłowe postrzeganie przestrzeni u 27-latki

Dzień dobry, Mam nietypowy problem i właściwie nawet nie wiem jak to opisać żeby ktoś wiedział o co mi chodzi ... To odczucie towarzyszy mi od kilku lat. Powtarza się to czasami raz na tydzień , czasem raz na miesiąc a czasem nawet rzadziej. Zazwyczaj to uczucie mam wieczorem, ale zdarza się i po południu. Otóż widzę jakby wszystko co mnie otacza z daleka, wszystkie otaczające mnie przedmioty, osoby są jakby małe. Jest to bardzo dziwne uczucie właściwie trudne do opisania.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem neurologiem lub lekarzem okulistą.
Psycholog lub psychiatra - dopiero w dalszej kolejności.

Pozdrawiam!