Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej u 33-latki

Witam Od kilku tygodni zauwazylam nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, dlugo nie moglam ustalic zrodla. Dopiero dzisiaj zauwazylam mala dziurke na koncu dolnego luku zuchwowego, z ktorej faktycznie wydobywa sie nie przyjemny zapach. Nigdy nie mialam w tym miejscu zeba madrosci I nie wiem czy moze byc to z tym powiazane, Dodam ze mam 33 lata wiec z tego co czytalam chyba na zeby madrosci juz za pozno... Bardzo prosze o porade I z gory dziekuje Jeszcze Dodam ze nic mnie w tym miejscu nie boli.

Witam ,
Doradzam wizytę u dentysty i wykonanie zdjęcia panoramicznego. Może się okazać ,że ósemka jest zatrzymana w kości i zaczyna się przebijać przez dziąsło , lub zrobiła się koło niej kieszeń dziąsłowa. Często taki stan zapalny utrzymuje się przez długi czas , przebiega bez bólu i dlatego może początkowo pozostawać niezauważony.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło