Nieprzyjemny zapach z okolicy odbytu

Witam Mam problem bardzo się go wstydzę i dlatego chciałbym prosić was o pomoc. Mój problem polega na tym że śmierdzi mi z odbytu już od dłuższego czasu (około 1,5 roku).Pomóżcie mi to wyleczyć bardzo was proszę bardzo się tego wstydzę proszę was o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, być może przyczyną Pańskich dolegliwości jest przewlekły stan zapalny. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po dokładnym zebraniu wywiadu i zbadaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.