Zmiana w okolicy odbytu

Witam! Mam 25 lat, i wstydliwy problem. Przy odbycie zrobiła mi się buła, o średnicy mniej więcej 1,5 cm, i boli. Nie wiem co to, i raczej wstydzę się z tym wybrać do lekarza.

Proszę udać się z opisywaną zmianą do proktologa, który zbada i oceni zmianę oraz zaleci dalsze postępowanie i leczenie, które przyniesie Pani ulgę. Tego rodzaju problemy nie są powodem do wstydu, a dla specjalisty proktologa nie jest to niczym nietypowym.