Nieprzyjemny zapach z ust u męża

Prosze mi wierzyc maz ma zdrowe zeby pol roku temu mial kontrole jamy ustnej Ten zapach to nie jest taki od zebow Jest o wiele gorszy Mieszkamy w Londynie i nie bardzo wiemy gdzie z tym problemem sie udac Za 2 tyg maz leci do Polski i chce go wyslac do specjalisty(Gdansk) ale nie wiem do jakiego

Witaj, Proponuje do lekarza, ktory wykona zdjecia skrzydlowo-zgryzowe i oceni czy prochnica nie jest ukryta miedzy zebami w mijscach, gdzie nie ma mozliwosci sprawdzic tego wzrokiem. Jesli prochnicy nie bedzie to warto sprawdzic stan dziasel- tu moze pomoc periodontolog, jesli z dziaslami bedzie ok to laryngolog pod katem migdalkow i krypt w migdalkach w ktorych zasiedlaja sie bakterie i powoduja czopy ropne, skontrolwać warto zatoki. Jesli to wszystko bedzie w porzadku to pozostaje lekarz rodzinny lub gastrolog zeby zbadac zołądek. Szukanie przyczyn nieprzyjemnego zapachu niekiedy bywa bardzo trudne, zycze powodzenia.
Aleksandra Bąk