Nieregularna miesiączka po zapaleniu oskrzeli

Witam Mam 33 lata, miesiączkuję bardzo regularnie (co 27 dni). W tym miesiącu 6 dni przed zbliżającym się okresem pojawiło się brunatne plamienie (śluz wraz z brunatną krwią) i strasznie mnie to zaniepokoiło. Dodam, że miesiąc temu miałam robioną cytologię. Wynik prawidłowy. Kilkanaście dni temu zważywszy na zapalenie oskrzeli brałam antybiotyk kladic uno. Dodatkowo w tym miesiącu miałam też intensywne treningi sportowe. Niestety nie wiem, czy powyższe dwa czynniki mogą być przyczyną plamienia.

Aleksander Ropielewski

Wymienione przez Panią czynniki mogą być powodem plamienia. Sugeruję kontakt z ginekologiem, bowiem dopiero przeprowadzenie badania będzie w stanie wykazać faktyczną przyczynę i podjąć decyzję o ewentualnych dalszych krokach.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.