Nieregularne cykle u nastolatki

Witam.Mam 19 lat i nieregularne miesiączki,tak naprawdę ciężko stwierdzić ile moje cykle trwają.Współżyję z swoim narzeczonym dosyć regularnie a od grudnia staramy się o dziecko.Ostatnią miesiączkę miałam 15 grudnia i trwała ona 2 dni,a od pewnego czasu moje piersi znacznie się powiększyły i odczuwam bulgotanie w podbrzuszu oraz ucisk w okolicy pępka.Robiłam test ciążowy 2 tygodnie temu i wyszedł negatywnie.Co to może być?Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.