Nieregularny sen u trzylatki

witam serdecznie mam problem z 3 letnią córka dziecko nie spi normalnie w nocy jak powinno w dzien tez nie ma drzemki idzie spac około 22|23 pospi pare minut i wstaje bawi się do 3/4 i spi do 12/13 i dalej lata czasu mie ma usiąść na chwile ciągle jest w ruchu.Leków żadnych nie przyjmuje jest zdrowa obecnie mieszkamy w niemczech wPolsce też miała różne spanie raz w dzien raz w nocy ale nie tak jak tu co robic pozdrawiam i dziękuje Daniel

jest kompletnie rozregulowana, powinna iść spać koło 20 regularnie, przed spaniem regularnie kąpiel, mleczko, bajka czytana ( nie telewizor nie komputer) w ciągu dnia 2 godziny zabawy na świeżym powietrzu musi mieć dużo ruchu . Nie pozwalać spać do 12. Obudzić o 8- 9.00, konsekwentnie trzymać się stałych godzin to powinno przynieść efekt.