Nierówny brzuch i fałdy od pasa gumowego 3 tygodnie po vaser lipo

Jestem 3 tyg.po vaser lipo. Brzuch jest nierówny i od pasa gumowego porobiły się fałdy,których masaz nie może zlikwidować. Czy to są zrosty i jak je zlikwidować ? Lekarz zalecił endermologię czy to pomoże?

Proszę kontaktować się z lekarzem, który Panią operował. Każdy lekarz ma swój własny wypróbowany sposób na postępowanie pozabiegowe. Jest to krótki czas po zabiegu, więc należy ściśle postępować wedle zaleceń.

pozdrawiam

Marek Paul